Otomatik Kepenk & Panjur

Günümüz koşullarında gerek ev gerekse işyerinin güvenliği ve dış ortama izolasyonu açısından kullanılan panjur ve kepenk adı altındaki yapı elemanlarının otomasyonu konusunda faaliyet vermekteyiz. Mağaza ve işyerlerinin güvenliğini sağlarken günümüz teknolojisinin olanaklarından faydalanarak zahmetsiz, sorunsuz, sessiz ve daha uzun ömürlü çalışma sekline sahip, güvenliği arttırılmış olarak sunulan bu yapı elemanları ihtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı gövde opsiyonlarında amaca ve kullanım şekline göre tercih edilebilir.

Kepenk – Aynı zamanda içi poliüretan dolgulu olmak suretiyle ısı izolasyonlu veya izolasyonsuz olarak da tercih konusu olan gövde profilleri kullanım alanına ve amacına göre 39mm den 120mm e kadar farklı panel genişliklerine de sahiptir. Çelik gövde kepenk sistemleri daha çok güvenliğin ön planda tutulması istenen uygulamalar ile standart dışı genişlik veya yükseklik (8mt ve üzeri) değerlerine sahip endüstriyel sarmal kapılarda et kalınlıkları 1,5mm e kadar arttırılarak uygulanır. Alüminyum gövde Otomatik kepenk sistemleri ise daha çok iç ortamlarda minimum derecede sessiz çalışma veya maksimum derecede görsellik istenen uygulamalarda tercih sebebi olmaktadır.

Otomatik Kepenk & PanjurOtomatik Kepenk & Panjur

Panjur

Ev veya konut uygulamalarında ise içi dolgulu çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahip panjur paletleri tamamen alüminyumdan içi poliüretan dolgulu olarak imal edilir. Hem ısı ve ışık izolasyonu hem güvenlik hem de konfor ve değer katan motorlu panjur sistemleri artık yeni imarlı yapılarda olmazsa olmaz sınıfında ihtiyaç haline gelmiştir. Gerek üretimi gerek uygulaması gerekse satış sonrası servis hizmetleri ihtiyacı açısından ciddi bir üretim-satış ve yönetim organizasyonu ihtiyacı gerektiren iş alanımızda pek çok sayıda sadece üretici, sadece uygulamacı veya sadece servis hizmeti veren firmalarla beraber irili ufaklı yüzlerce oluşum vardır.

Otomatik Kepenk & PanjurOtomatik Kepenk & Panjur

Medsa Yapı Alüminyum Cephe ve Otomatik Kepenk Sistemleri fiyat almak için bizi arayın!

0533 463 10 64